ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

ДОСТАВКА

Цей розділ є частиною Публічної оферти (Угоди Користувача).

Строк та умови поставки Товару залежать від обраного оператора доставки і становить орієнтовно 2-3 робочих дні(в). 

Одержання і перевірка Товару на відповідність, а також відсутність механічних й інших пошкоджень і дефектів покладається на Покупця / його представників.

Передача Товару здійснюється уповноваженому представнику Покупця за умови надання останнім належним чином оформленої довіреності на отримання товарно-матеріальних цінностей.

Товар поставляється в упаковці й тарі, яка б гарантувала цілісність і  повне його збереження на момент отримання.

Разом з Товаром Продавець надає товаросупровідні документи (рахунок, видаткова накладна, та інші документи, передбачені чинним законодавством та домовленістю Сторін). Дані документи можуть бути надіслані в інший спосіб обумовлений сторонами (наприклад, електронною поштою). 

При відсутності одного із зазначених документів, а також у випадку їх неналежного оформлення або наявності розбіжностей у відомостях або даних, Покупець повинен письмово (в т.ч. засобами електронної пошти) повідомити Продавця протягом 2 (двох) робочих днів з моменту отримання Товару.

ОПЛАТА

Цей розділ є частиною Публічної оферти (Угоди Користувача).

Продавець оплачує замовлення відповідно до цін, зазначених на Сайті.

Валютою оплати є українська гривня.

Доступний спосіб оплати карткою проводиться за допомогою платіжного сервісу Fondy. 

Для оплати (введення реквізитів картки) Користувача буде перенаправлено сервер платіжного шлюзу. З'єднання з платіжним шлюзом і передачі інформації здійснюється в захищеному режимі з використанням протоколу шифрування SSL. Якщо банк підтримує технологію безпечного проведення інтернет-платежів Verified By Visa, MasterCard SecureCode, для проведення платежу також може знадобитися введення спеціального пароля.

Конфіденційність персональної інформації, що повідомляється, забезпечується платіжними системами. Введена інформація не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України. Проведення платежів за банківськими картками здійснюється у суворій відповідності до вимог платіжних систем Visa Int., MasterCard.